Google Workspace

Google'ın en iyisi, şimdi iş dünyasının hizmetinde!

Google Cloud bünyesinde çalışan, içerisinde birçok applikasyonları barındırdığı iş verimliliğini arttıran profesyonel çözüm paketidir.

İş ortamınız için tasarlanmıştır

Kurumsal E-Posta Hizmetleri

İşletmenizin kendi web ismiyle daha kurumsal e-postalar gönderin ([email protected]) ve bu isimle grup posta isimleri oluşturun ([email protected]).

Sınırsız Depolama Alanı

Kurumunuzun İhtiyaç duyduğu tüm depolama alanı G Suite Basic sürümünde, her kullanıcıya internette 30 GB depolama alanı veya Business, Enterprise, Team sürümüne ile Sınırsız depolama alanı.

Destek Hizmetleri

İhtiyacınız olduğunda bir uzmandan canlı destek almak için Google destek ekibine telefon edin veya e-posta gönderin. Aradığınız cevaplara yardım merkezimizden de hızlıca ulaşabilirsiniz.

Gelişmiş Yönetici Paneli

Merkezi yönetici konsolundan kullanıcı ekleyip kaldırabilir, grup oluşturabilir ve 2 adımlı doğrulama ile tek oturum açma (TOA) gibi güvenlik seçenekleri ekleyebilirsiniz.

Mobil Cihazların Yönetimi

Cihazları kolayca bulmanıza, şifre istemenize ve gerektiğinde verileri silmenize olanak tanıyan cihaz yönetimi sayesinde şirket verilerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Kolay Veri Taşıma

Kuruluşunuza ait önemli verileri şu an kullandığınız depolama alanından G Suite Platforma taşımak için taşıma araçlarımız ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

G Suite sadece bir mail sistemi değildir.